IMG_1087

 

Wiesz, że od jakiegoś czasu pracuję nad czymś własnym:) Z uporem i mozołem zmierzam w jednym kierunku, który okaże się albo moim sukcesem, albo moją porażką, choć nauczona doświadczeniem wiem, że walka o siebie, najzwyczajniej w świecie popłaca. Choćby nie wiem co… Kto nie ryzykuje, nic nie zyskuje! Uchyliłam Wam ostatnio rąbka tajemnicy. A oto kolejne efekty. A na dobry początek niespodzianka dla Was. Zapraszam na mój fanpage: https://www.facebook.com/amelietilde/

Tam czeka na Was konkurs. A do wygrania dresy, dresiki:)) własnej produkcji. Stworzone tutaj, w małej pracowni Amélie Tilde z miłości do szycia, z miłości do dzieci, z miłości do tych małych, mięciutkich uszytków.

Po wakacyjnej przerwie moje maluchy ruszyły dzisiaj do przedszkola. Choć miało być sielankowo, spokojnie, bo przecież byłam świetnie przygotowana, a dzieci dobrze nastawione, to wyszło jak zawsze:) Maluch, który rusza w zupełnie nowe miejsce, mógłby się przecież obawiać, a zbierał się odważnie, z uśmiechem, wielką chęcią i wręcz w podskokach. Wstał bez grymaszenia. Co do wprawionego przedszkolaka…przeżyliśmy poniedziałkowy, wrześniowy dramat. Delikatna pobudka, pyszne śniadanko, wybrana garderoba, czułe słówka, czekające na nią miłe Ciocie i przedszkolaczki za którymi tak tęskniła…, a mimo starań wielki krzyk, żałosny płacz i rozpacz rodziców widzących oczami wyobraźni wszystkie następne poranki nadchodzącego roku:// Pocieszające jest to, że po przekroczeniu progu przedszkola było już dobrze i wesoło.

Tak, tak… właśnie tak dziś wyglądał mój poranek. Jak było u Ciebie? Mam nadzieję, że lepiej!

Widzisz więc, jestem zwyczajną Mamą, która ma te same problemy, te same radości co Ty. Dobrze Cię rozumiem, bo dźwigamy podobny bagaż doświadczeń, bo łączy nas wiele. Wiesz jak ważna jest wygoda w przedszkolu, luźny ubiór, który nie krępuje ruchów… cieplutkie, mięciutkie spodnie i fajna bluza. Ten konkurs, to coś dla Ciebie i dla Twojego przedszkolaka.

Wpadaj więc na facebooka i napisz mi jaki interesujący Maluch będzie nosił mój dresik:))

Amelie Tilde-009 Amelie Tilde-019 Amelie Tilde-030 Amelie Tilde-038