DIY u mnie niezmiennie na topie:) Chyba nie potrafię już inaczej.

Szyjesz? Szydełkujesz? Zdarza Ci się podarować bliskim coś własnej roboty? Przemknął Ci kiedyś przez myśl pomysł na ciekawą metkę, ale Twoja produkcja ogranicza się zaledwie do kilku sztuk i nie opłaca Ci się zamawiać od razu większego pakietu? A może tak jak ja potrzebujesz ujścia dla swojej kreatywności, albo…właściwie to też tak jak ja, jesteś tą słynną Zosią Samosią, która w pełni usatysfakcjonowana jest tylko wtedy, gdy zrobi coś sama… Oj taaak:) Ciężko mi pomóc.

Wiedz, że niby zwykła wizytówka, a tak wiele o Tobie mówi. No więc skoro ma mówić, to czemu nie pójść o krok dalej i nie zrobić jej samemu? By była tak w pełni Twoja!

Znasz mnie już trochę, jeśli jesteś na bieżąco, to wiesz, że zaczynam przygodę z własną działalnością. Ilość tych niezbędnych gadżetów, które muszę kupić jest niezliczona. Każdy z nich coś tam kosztuje. A wierz mi, przekonałam się na własnej skórze, że u firm produkujących wizytówki masowo, ciężko o indywidualne podejście.  No i ja każdego rozumiem. Nie generalizuję, ale żeby tak od razu płacić za coś, czego nie widziałam na oczy? Poza tym ciężko spełnić moje oczekiwania:) Wobec siebie jestem chyba trochę mniej wymagająca. Postanowiłam więc zrobić te wizytówki sama. Proste, nieskomplikowane ale handmade!:)

A z czego? Ja zrobiłam z washpapy, czyli popularnego ostatnio papieru, który nadaje się do szycia, który można prać:)) Washpapę uwielbiam za te naturalne kolory oraz fakturę, do złudzenia przypominającą papier. Jeśli washpapa Ci nie podchodzi lub nie chcesz bawić się w cięcie, użyj grubszego papieru o wybranej przez Ciebie barwie, fakturze. Washpapę zamówiłam w rolkach. Chciałam zobaczyć z czym to się je. Uszyłam z niej nerkę i torebkę dla siebie. Zostało mi jeszcze trochę. A więc te rolki… i żeby móc ją włożyć do drukarki, wycinam z rolki kartkę o formacie A4, a następnie trochę ją roluję w przeciwną stronę, żeby…no właśnie.. przestała się rolować:))

Wizytówkę lub metkę w łatwy sposób zrobisz w Wordzie. Jeśli potrzebujesz delikatnej pomocy, zerknij na ten tutorial. Mi pomógł w zupełności.

Jeśli projekt masz już gotowy, nadrukuj go na arkusz Washpapy. Zobacz jak wyszły moje. Proste, nieskomplikowane, na super papierze. Dziurkuję i przypinam do ciucha lub wrzucam luzem do paczuszki:) Zjedź niżej. Tam fotorelacja z moich prac przygotowawczych:) Tam zobaczysz też mój pomysł na zawieszki z instrukcją prania, prasowania, suszenia:) z dodatkowo ściętymi bokami, żeby wyglądały ciekawiej.

IMG_8499

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

Co sądzisz o tych moich? Są ok, czy coś byś dodała? Ja jestem zadowolona, prezentują się fajnie, są eko, można je mnąć, prać, a i tak nie uda się ich zniszczyć. Jeśli stworzysz z moją pomocą coś własnego, koniecznie daj mi o tym znać:) Miło wiedzieć, że ktoś mnie czyta! Trzymaj się! Oby do weekendu:)